O NAS

Poznaj nasz zespół
 • Bartłomiej Kozak
  Bartłomiej KozakLek. dent.

  Absolwent Wrocławskiej Akademii Medycznej. W trakcie studiów odbył roczne stypendium na wydziale Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Prawa i Zdrowia w Lille (Francja). Zawodowo skupia się na chirurgii i endodoncji ze szczególnym naciskiem na wykorzystanie nowych technologii. Uczestnik polskich i zagranicznych konferencji stomatologicznych. Członek PTS (Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego) oraz IADR (International Association for Dental Reaserch).

  • Małgorzata Kozak
   Małgorzata KozakLek. stom.

   Absolwentka Akademii medycznej we Wrocławiu, dzięki bardzo dobrym wynikom w nauce została stypendystką Dyrekcji Okręgowej Kolei Państwowych we Wrocławiu. Najdłuższy okres działalności zawodowej związany jest z Obornikami Śląskimi (od 1988 roku w Rejonowej Przychodni OLK przy ulicy Witosa, a od 1994 roku w prywatnym gabinecie). Uczestniczyła w wielu konferencjach, sympozjach i szkoleniach, ciągle doskonaląc swoje kompetencje, szczególnie skupiając się na stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej oraz endodoncji. Prywatnie jest osobą kochającą książki, wielbicielka podróży, pasjonatka jazdy na rowerze, narciarstwa biegowego i zjazdowego. Swoje zamiłowanie do stomatologii i zaangażowanie do niesienia pomocy l przekazała synowi, z którym obecnie wspólnie prowadzi praktykę lekarską.

   • Danuta Skowronek
    Danuta SkowronekDypl. Hig. Stom.

    Dobry duch naszego gabinetu, swoim ciepłem i spokojem umila wizytę nawet najbardziej zestresowanym Pacjentom. Wielbicielka szarad i łamigłówek, czas wolny spędza na łonie natury; lubi długie spacery i prace w przydomowym ogródku.

    • Lek. dent. Bartłomiej Kozak jest naprawdę dobry w swojej dziedzinie. Podczas wizyty miałam znieczulenie miejscowe, którego nawet nie poczułam, następnie wyrwanie ósemki bez żadnego bólu i powikłań. Wszystko pięknie i szybko się zagoiło. Profesjonalne podejście i pewność siebie wprowadzają bezstresową atmosferę. Polecam każdemu, u pana lek. dent. Bartłomieja Kozaka widać zarówno zawodowe umiejętności jak i talent.

     Martyna G.
    • Strach przed usuwaniem ósemek towarzyszy mi bardzo długo. Stale to przekładałam. W końcu się zdecydowałam, bo ból był nie do wytrzymania, Do dr Kozaka trafiłam z polecenia przyjaiółki. Cały cabieg przebiegł b. sprawnie, nawet się nie obejrzałam, a zęba nie było. Zero opuchlizny po zabiegu, kilka tabletek przeciwbólowych. Potem umówiłam się na kolejną ósemkę, potem ostatnie dwie. Z czystym sumieniem mogę polecić! Oprócz chirurgii, u Pana Doktora leczyłam inne zęby: uzupełnienia, oczyszczanie z kamienia nazębnego. Wszystko b. fachowo i bezboleśnie. Oborniki Śląskie mają dość dobre połączenie z Wrocławiem i naprawdę warto pokonać ten dystans.

     Kamila M.

    Zadbaj o swój uśmiech, umów się na konsultacje.