DLACZEGO MY?

Postawiliśmy sobie za cel oferowanie naszym Pacjentom jakości Premium, zarówno pod postacią znakomitych materiałów i sprzętu, ale także oferując nowoczesne leczenie na najwyższym poziomie.

Nasze podejście do stomatologii charakteryzuje zasada „Myśl globalnie, działaj lokalnie” – jedynie multidyscyplinarne, indywidualnie zaplanowane leczenie daje pożądane rezultaty.

Po pierwsze: PROFILAKTYKA

Twój styl życia i nawyki mają kluczowe znaczenie dla zachowania zdrowia jamy ustnej.

Wraz z Tobą określimy jakie zdrowe nawyki trzeba wykształcić, które zmodyfikować i jakie zachowania wyeliminować całkowicie, aby dojść do oczekiwanych rezultatów. Nie bez związku są współistniejące schorzenia, jak na przykład często spotykana nadkwaśność czy cukrzyca; czy też przyjmowane leki.

Prosimy, pamiętaj: nie zrobimy wszystkiego za Ciebie. Jedynie współpraca i obopólne zaangażowanie mogą zagwarantować pożądane i długotrwałe efekty.

Po drugie: PODEJŚCIE MULTIDYSCYPLINARNE

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami różnych specjalności, aby wspólnie zaproponować naszym Pacjentom najlepszy plan leczenia. Brak równowagi zdrowotnej w obrębie jamy ustnej może bowiem przyczyniać się do rozwoju m.in. zapalenia wsierdzia, kłębuszkowego zapalenia nerek, chorób krwi, owrzodzeń przewodu pokarmowego czy chorób reumatycznych. Ponadto, część schorzeń gnatycznych może powodować promieniujące bóle głowy czy nawet wady kręgosłupa.

Wierzymy, że aby osiągnąć sukces leczniczy należy patrzeć trochę szerzej.

Po trzecie: STOMATOLOGIA MINIMALNIE INWAZYJNA

Zachęcamy naszych Pacjentów do leczenia małoinwazyjnego i podjęcia próby wyleczenia ciężkich przypadków. Oprócz korzyści zdrowotnych, to podejście jest dla Pacjenta dużo bardziej opłacalne ekonomicznie. Bo wszelkie braki trzeba zrekonstruować, jeśli nawet nie ze względów estetycznych, to w trosce o zachowanie prawidłowej okluzji i zdrowia stawów skroniowo-żuchwowych. A to niestety bardziej złożone leczenie.

Nowoczesne technologie, takie jak komputerowe systemy opracowania kanałów korzeniowych, nanohybrydowe materiały kompozytowe, ceramika czy włókno szklane pozwalają zachować tyle zdrowej tkanki zęba, ile to możliwe, jednocześnie wzmacniając całą strukturę i pozwalając na zachowanie zębów czy nawet korzeni, które do tej pory skazywane były na usuwanie.

GABINET NA PLUS!

UDOGODNIENIA, KTÓRE ROZWIJAMY W TROSCE O KOMFORT NASZYCH PACJENTÓW

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ STOSOWANYCH MATERIAŁÓW
OBSŁUGA W JĘZYKU ANGIELSKIM I FRANCUSKIM
WYGODNE FORMY PŁATNOŚCI

Zadbaj o swój uśmiech, umów się na konsultacje.